Říjen 2008

Borůvka

30. října 2008 v 13:42 Stáj u Luka

Borůvka ♀

Historicky druhým koníkem ve stáji, který se narodil roku 1999, je klisna Českého Teplokrevníka jménem Borůvka.
Borůvka je velmi šikovná a hodná kobylka na ošetřování a vyjížďky. Velmi zkušená je v zápřahu, kde také získala mnoho ocenění a prvních míst. Co se ježdění týče, je trochu více na pobízení, když se ovšem rozjede, je to hned lepší.
Roku 2005 se jí narodila ndherná klisnička se jménem Brusinka, roku 2009 nádherný hřebeček pojmenovaný Bai. Borůvka je tedy velmi zkušenou maminkou, která svá hříbátka nikdy nezklame. Její hříbata většinou dědí její tvrdohlavost, prostě stojím si za svým a Ty si můžeš dělat co chceš! Ovšem po pár měsících života, jakmile poznají i více ostatních hříbat se z nich většinou stávají hodní koníci.
Já jsem si s Borůvkou užila mnoho pěkných tréninků, hlavně v zimě na zasnežené louce nemo má první klusová vyjížďka.


Další foto:


Bajka

30. října 2008 v 12:41

Bajka ♀-PRODÁNAJméno koníka: Bajka

Přezdívka: Bajaja,Bája

Datum narození: Není známo

Věk: Není známo

Barva: světlý hnedák

Znaky/Zvlášní znaky: XXX

Plemeno: Polský SP

Pohlaví: Klisna

Zaměření: Vozataj-Parkur-Rekreace

Povaha: Moc hodná klisna,trošilinkoučku zlobí

Něco o něm: Je hodňoučká,hodí se jak na jízdárnu tak na závody tak do zápřahu.


Fotky:Foto: Zenon Kisza www.fotokisza.com
Informace: Vlastní

Arika

30. října 2008 v 12:19 Stáj u Luka

Arika ♀Arička je tmavě hnedá klisna Českého Teplokrevníka. Narodila se roku 1999, tudíž to není mladá slečna, nýbrž zkušená dáma. Její majitelkou je Sylvie Potyszová, mladá začínající parkurová jezdkyně (Juniorka). Arika je šikovná a hodná, svého jezdce věrně poslouchá a při běžném tréninku nikdy nezklame. Občas po delší době "odpočinku" (tzn. bez ježdění) má většinou plno energie, takže si pak často vyhodí či pod.
Ája je určitě vyjmečná svou výškou. I při svých sotva 160 cm KVH skáče ve volnosti většinou bez problémů i nad stojan překážek (140 - 160 cm), s jezdcem pak zatím "vyzkoušeno" od stupně "ZM" do stupně "L".
Na starání, vodění či pod. je Arče velice hodná, takřka bez problémová, zvládne jí i úplný začátečník. Jediným problémem je výběh. Arika se doslova "upne" na koně, který se jí zrovna líbí, takže za ním chodí, jakmile se kůň ožene, Arika "zakvičí" a občas i vykopne nebo kousne. To je ovšem jenom maličkost, která se jedním okřiknutím dá bez problémů vyřešit. Koníci si na to už zvykli.
Ariku občas jezdí i Sylviina ségra Danča Potyszová či Monika Chýlková.

Aričku jsem měla ze všech soukromáků defakto nejradši. Je miloučká a hodňoučká. Byla prvním koněm, který mne k sobě pustil, když ležela.Alice

30. října 2008 v 12:13

Alice ♀-Prodána do Šumperku kde bude stále pomáhat dětem v Hipoterapii.Jméno koníka: Alice

Přezdívka: Alík,Ala

Datum narození: 13.2.1985

Věk: 23

Barva: Palomino-Isabela

Znaky/Zvlášní znaky: Bílí pruh na hlavě

Plemeno: ČT

Pohlaví: Klisna

Zaměření: Rekreace-Hipoterapie

Povaha: Nejhodnější klisnička z celé stáje. Nikdy nekousne ani moc nezlobí. Bohužel je slepá na jedno oko.

Něco o něm: Alice je moc hodný koník asi nejhodnější z celé stáje. Alice je bohužel slepá na jedno oko,proto se nejčastěji používá na Hipoterapii. Občas se i použijé na jízdárnu a je tam moc hodná i když občas vymyslí nějaku tu lumpárnu. Je to také nejstarší koník ve stáji a všichni doufáme že s náma tady vydrží hoodně dlouho. Je to koňská babička která i nad své probolémi dokáže žít radostný koňský život. Berme si z ní příklad.


Fotky:Foto: Zenon Kisza www.fotokisza.com
Informace: Vlastní

Moje photenky

29. října 2008 v 15:33 Důležité oznámení

Ahojky! Prohlížíš si rád/a fotky? Ráda je hodnotíš? Hledáš fotku do virtuální stáje? Tak se jukni zde! Najdeš tam krásné fotenky koníků a mnoho dalšího! Tak neváhej,koukni se a hodnoť!Diopítřek

26. října 2008 v 10:12

Diopítřek


Jméno a přímení: Petra (moje sestra)

Přezdívky: Peťka,Petruška,Péťa,Pitris

Věk: 19

Koníčky: Miluje když může vyjít někam s kámošema a když se může prostě sama někde trajdatMoje sestra cestovatelka

Kde jsme se poznaly: Znám jí od narození a to mi stačí

Moje: Přece sestřička a opravdu nej kámoška (nechcu urazit žádné mé nejky kámošky ale tuhle osůbku znám hodně dobře na to abych jí mohla důvěřovat v kamarádství)

Já o Diopítřku: Super holčina,nikdy mě nezklame,pomůže,podpoří ale se i naštve To je pak nejlepší utéct z domu A hele,už bude maturovat a pak hurá vysoká!


Fotky:


Sabuška

25. října 2008 v 14:13

Sabuška


Jméno a přímení: Sabina

Přezdívky: Sabushka,Saba,Sabuška,Bobek,Zlatíčko

Věk: 13

Koníčky: Přece koně

Kde jsme se poznaly: Na internetu-na ICQ jsem počítači vděčná že mi přihrál tuhle osůbku

Moje: Přece nej kámoška

Já o Sabušce: Je to strášně fajn holčina která mě podrží a vyslyší když mě něco trápí. Prostě super holka Jsem jí za všechno vděčná a doufám že se setkáme!


Fotky:


Johana

24. října 2008 v 15:21

Johana


Jméno a přímení: Johana Szm*****

Přezdívky: aJoha,Johča,Johanka,Joha

Věk: 12 (v lednu 13)

Koníčky: Ma ráda koně a jezdí na ranči Pohoda

Kde jsme se poznaly: Na táboře na ranči Pohoda a pak si povídaly na ICQ

Moje: Je to jedna z mých nej kamarádek a i když se občas rafnem,doufám že se vždy usmíříme

Já o Johči: Je to fajn holka která se snaží aby byla se všemi kámoška no aby nebyla u někoho "nepřítel". Pro mě je to jedna z nej kámošek a já si toho moc vážím. Někdy mě podrží,někdy ne ale na tom nesoudit že? Vždy když se pohádáme,snažím se abychom byli zase kámošky a většinou se to podaří.


Fotky:


Alabaster "R"

24. října 2008 v 13:17 Stáj u Luka

Alabaster "R" ♂


Nezkrotně milý a rozmazlený valášek plemene Polský SP, narozen dobře zapamatovatelného roku 2000.
Alíka jezdil dlouhá léta Pavel Holešovský, a však těsně před jeho odchodem se stal Alík marodem a byl na rekonvalescenci po operaci kolene a hrtanu.
Alík byl vždy spíše problémovější koník, co se týče ježdění, na ošetřování to byl milý koník, sice občas pozlobil, ale nebyl to tip koně, co by kousal, nebo dokonce kopal. Ještě v průběhu roku 2008 se účastnil mnoho skokových soutěží i soustředění, nyní, se připravuje na svou voltižáckou kariéru v rukách lonžérky a cvičitelky, Karolíny Pachotové.

Alíka jsem si oblíbila od první chvíle, co jsem ho poznala. Já si většinou zamiluju takové koně, kteří jsou takzv. "nedosažitelní" a Alabaster byl jedním z nich, jelikož na něm jezdil pouze p. Holešovský. Takže kdykoliv jsem mohla, tak jsem ho brávala z výběhu, čistila nebo krmila. Hodně mě zamrzelo, že ho dali voltiži, jelikož si myslím, že klidně mohl být i dobrý "občasný" provozní kůň. No, kdybych měla penízky, koupím si ze stáje asi právě jeho :-).


Další foto:


Otec Alabastra:Hubertova jízda

19. října 2008 v 21:06


Hubertova jízda

Pokud vím tak na Hubertově jízdě jelo kolem 40 koní z toho asi tak 20 koní ze stáje u Luka. Hubertka se opravdu povedla nemluvě o Vozatajské soutěži která byla opravdu krásně připravena. Lišku dělal jezdec Marian na koníkovi Fanés a byl opravdu krásně růžově sladěn. Jedinné mínus na Hubertce bylo myslím špatné časové rozvržení kdy se vše posunolo o jednu celou hodinu z důvodu pádu jezdkyně Ranče Pohoda Nikol Lančové s koníkem Desperat která bohužel tak nešťastně spadla, že musela být převezena sanitkou do nemocnice. Je mi jí opravdu líto jelikož jsme se znali osobně. Přeju jí brzké uzdravení!

Vozatajská soutěž byla opravdu zajímavá! Soutěžil dokonce i 10 letý klučina který vozatajoval 2 mohutné haflingi a sice jel kroko-klusem tak podal výsledek bez sebemenší chybičky! Ze stejné stáje pak soutěžil jako svoji první soutěž i 3 letý Kladrubáček a měl svého vodiče. Teprve se učil ale zvládl to na jedničku! Vyhrála samozřejmě Stáj u Luka ale POZOR! S vozatajkou Kateřinou Šimordovou, která je žákyně 3.C zemědělské školy v Č.TěšíněBlahopřeju!

Blahopřeju samozřejmě i všem zůčastněným a můžete se podívat zatím na moje fotenky:

Velká Pardubická 2008

13. října 2008 v 11:29 Jen pro koňáky no prostě KONINY!

VP-Velká Pardubická

Autor-Karla Rohová


Proběhl již 118 ročník VP ve které běželo 16 koní. Z toho 15 koní bylo po závodě zdrávo. Kůň Klip s ž. Janem Faltejskem jsi krátce po taxisu na překážce utrhl nohu a musel výt utracen. Na štěstí i neštěstí to byla jedinná obět VP.

Průběh-
Závod byl až do taxisova příkopu ideální a žádný kůň ani jezdec neměl problémi. Na taxisův příkop sice koník Klip všechny nádherně navedl ale někteří koně se tímto manévrem jaksi "vytlačili" ze své dráhy a mnoho jezdců zaváhalo a ztratilo svoji pozici. Jako třeba ž. Josef Váňa st. s koněm Juventusem. V cílové rovince ovšem zabojoval a získal krásné 3.místo. Nesmím upomenout naše italské a anglické kolegi kteří jsi ve VP vedli opravdu dobře a propůjčením bičíku J.Váňovi st. dokázali že jsou Fair play. Josef Váňa ml. s koněm Decent Fellow od začátku sice chytil velmi dobrou pozici a mohl ale pak svoji pozici bohužel stratil. Marek Stromský s koněm Amant Gris byl před naváděcím sloupkem na překážku kde bohužel zemřel Klip mezi posledními a však sloupek zřejmě přehlédl a suveréně si svou trať zkrátil a doběhl jako první. Tímto krokem byl diskvalifikován a na vítěznou příčku se mohla postavit jedinná klisna v závodě a to klisna Sixteen s ž. Josefem Bartošem. Klisna Sixteen zvítězila svým ohromným srdcem a Josef Váňa st. i přes svoje 3 místo bodoval jako šampion.

Fotky-Zdroje těchto fotek: http://www.tyden.cz/fotogalerie/velka-pardubicka/
Foto po taxisově příkopu

Irská Lavice

Skok

Souboj mezi Amort Grisem a klisnou Sixteen. Bohužel již kisna neměl dost sil ale i tak podala ten nejkrásnější výkon za celou sezónu.

Klisnička Sixteen

Amant Gris

Josef Bartoš a klisna Sixteen

Majitel Sixteen Jaroslav Bouček potom její trenér Josef Váňa a žokej koně Juventus a Sixteenin žokej Josef Bartoš.

Závěr-
Dostihy vždy zabolí na srdci,někdy méně a někdy více. Letos byl dostihový den neobviklý a byl by úžasný kdybi kůň Klip žil ale bohužel se tak nestalo a já doufám že našel svůj dostihový klid.


Tento článek jsem kromě fotek dělala celý sama a proto prosím vás všechny blogaře atd. aby bez zeptání tento článek nekopýrovali. Děkuji

Evropský šampionát

4. října 2008 v 15:30
Ve dnech 27.-28.9.2008 proběhl 2. ročník Evropského šampionátu achaltekinských koní, a to v krásné lokalitě Gut Ising u jezera Chiemsee. Pořadatelem celé akce byl stejně jako v případě 1. ročníku Německý svaz chovatelů a přátel Achal Teke ( Achal Tekkiner Züchter und Freunde e.V.).
Na šampionát se rozhodli vzít dvouletou klisnu Jana-Jan. Roli při výběru hrálo i to, že Jana-Jan je narozena a odchována na farmě a chtěli tak mít porovnání, zda-li se chovatelské záměry ubírají správnou cestou.

Jana-Jan se stala Evropskou šampionkou v kategorii ročních a dvouletých klisen!

Já jí tímto blahopřeji!

Jana-Jan

3. října 2008 v 19:40

JANA-JAN

sv.hnědka, nar. 10.2.2006 na farmě Achalteke Tukleky, ČR, linie Toporbai
Jana-Jan se narodila v roce 2006 na naší farmě. V jejím rodokmenu se objevují inbreedingy ve stupni III x IV na Dornazarbeka,IV x V na Vatanchi a dále V,V,V x V na hřebce 682 Almaz.
Jana-Jan je typická, korektní klisna, čtvercového rámce. Má suchou ušlechtilou hlavu s rovným profilem a velmi výraznýma očima, krk střední délky s výrazným dlouhým a plochým zátylkem je vysoko nasazen. Fundament je korektní. Jana-Jan vyniká mimořádnými pohybovými kvalitami.
Jana-Jan je přátelská, ráda se učí novým věcem. V současné době je v základním výcviku.
Otec: Mingam
Matka: 2698 DAVENDA
Potomstvo:
zatím žádné
Fotky:

Grust-Grusť

3. října 2008 v 15:56

GRUST

tm.plavka, nar. 6.2.1993 v hřebčíně Stavropol, Rusko, linie Sere, rodina 417 Fantin
Grusť se narodila v roce 1993 ve Stavropolském hřebčíně v Rusku, v polovině 90.let byla importována do České republiky. Díky paní Monice Dvořákové se Grusť v roce 2005 stala obyvatelkou naší farmy.
Grusť je mohutná, narostlá klisna (KVH 163cm) v typu své linie, s korektním exteriérem a prostornými chody. Povahově je velmi vyrovnaná, klidná.
Je pravou sestrou vítězky Oaks Gaisany a polosestrou Ruské juniorské šampionky a matky vynikajícího hřebce Genče, klisny Gulgadam.
V chovu Grusť zatím dala jediného potomka, klisničku Persida (nar. 2007).

Matka: 2210 GREZA
Otec: 1099 SERASKER
Potomstvo
2007
Persida, klisna, zlatá hnědka (po Polotlize)

2007

Gyl, hřebec, zlatý palomino (po Gumon)
Fotky
Zdroj oj všeho v tomto článku: http://www.akhal.cz/Grust.htm

Dubler

3. října 2008 v 15:55

DUBLER

plavák, nar. 12.3.2003 v hřebčíně Akhalt-Service, Rusko, linie El
Dubler se narodil v roce 2003 v hřebčíně Akhalt-Service v Rusku. Na konci ledna 2004 byl importován do České republiky.
Dubler je typickým představitelem linie El, na něhož je inbrední ve stupni VII x VI, VII, VII (přes Elova vnuka Almaze a dceru 1184 Elan). Dubler má korektní, harmonickou stavbu těla a mimořádný pohybový potenciál, povahově je to charakterní, sebevědomý a odvážný hřebec , velmi ochtoný v práci. V roce 2008 je plánováno jeho zařazení do dostihového tréninku. V plemenitbě by měl začít být využíván v sezoně 2009.
V chovu působí Dublerova pravá sestra Davenda, matka plemeníků Karachan a Damask.
Matka: 2724 DOGADKA
Otec: 1195 EKEMEN
Potomstvo
žádné
Fotky
Zdroj oj všeho v tomto článku: http://www.akhal.cz/Dubler.htm

SAMURAI

3. října 2008 v 15:53

SAMURAI

vraník, nar. 30.1.2001 v hřebčíně Akhalt-Service, Rusko, linie Fakirpelvan, rodina 391 Taifa
Samurai se narodil v roce 2001 v hřebčíně Akhalt-Service v Rusku, na konci ledna 2004 byl importován do České republiky.
Samurai přísluší k linii Fakirpelvan, na zakladatele této linie, ryzáka 828 Fakirpelvana je prochován ve stupni V x IV. Dalším inbreedingem, který se objevuje v Samuraiově rodokmenu je inbreeding na Absentova syna, držitele achaltekinského rekordu na 2000m, hřebce 858 Ametist.
Samurai je typický, korektní hřebec, který vyniká mimořádnou inteligencí. Zároveň je achaltekincem se silně vyvinutou vazbou na člověka.
Potomstvo dědí typ, korektní exteriér a inteligenci.
Matka: 2922 SAKATA
Otec: 1228 MAKSUT 2
Potomstvo
2006
Ghanima, klisna, hnědka (z Gazli 9, ox Pafos)
2007
Seyis, hřebec, vraník (z Gazli 9, ox Pafos)
Djady-djan, klisna, tm.plavka (z Davenda, 1195 Ekemen)
Frygia, klisna, tm.hnědka (z Fornaks, Anis)
Samsyk, hřebec, vraník (z Markiza 11, 995 Kerzi)
2008
Epey, hnědka, klisna (z Everda, Mamed)
Fotky
Zdroj všeho v tomto článku: http://www.akhal.cz/Samurai.htm

Gumon

3. října 2008 v 15:51

GUMON

hnědák, nar. 23.5.1998 v hřebčíně Dagestanskij, Rusko, linie Kaplan, rodina 1310 Ovgan
Gumon se narodil v roce 1998 v hřebčíně Dagestanskij po Šampionovi plemene z roku 1987, hřebci 1053 Gumdag. Dostihovou kariéru absolvoval v tréninku bratrů Džaparových v Dagestánu, na dráze startoval jako 4-8 letý a zařadil se mezi vytrvaleckou špičku. Je dvojnásobným vítězem Ceny Turkmenistánu na 6000m, vítězem Ceny Družby národů (3200m). V obou zmíněných dostizích získal i druhá místa. V roce 2006 byl (ještě v Dagestánu) zařazen do chovu, v listopadu téhož roku byl importován do České republiky. Gumon je energický, ale povahově velmi vyrovnaný hřebec, s vynikající mechanikou pohybu.
Matka: 2871 OINAM 20
Otec: 1053 GUMDAG
Potomstvo:
2007
v Dagestánu
2008
Gyl, zlatý palomino (z Grust)
Gelshah, hnědák (z Fornaks)
Fotky:

Mingam

3. října 2008 v 15:50

MINGAM

zlatý plavák, nar. 19.2.1996 v hřebčíně Akhalt-Service, Rusko, linie Toporbai, rodina 526 Atabai
Mingam se narodil v roce 1996 v jihoruském hřebčíně Akhalt-Service. Ještě v Rusku se zúčastnil několika vytrvalostních soutěží nižší obtížnosti. Na konci ledna 2004 byl importován do České republiky a zařazen do chovu.
Mingam je typický, korektní hřebec středního tělesného rámce, s výbornou mechanikou pohybu. Charakterem je citlivý, noblesní gentleman. V roce 2007 vyhrál dostih východních plemen, který proběhl v rámci výstavy "Koně v akci" v Pardubicích. V současné době je v drezurní přípravě podle principů "Školy lehkosti"
Philippa Karla.
Na své potomstvo Mingam přenáší typ a pohybové vlohy.
Matka: 1069 KORTIK
Otec: 2841 MIMOZA
Potomstvo:
2005
Mignard, hřebec, plavák (z Gazli 9, ox Pafos)
Gaimak, klisna, cremello (z Gloria 38, 1029 Anchar)
Mydar, hřebec, tm.ryzák (z Heda, Garut 10)
Eshretli, klisna, cremello (z Everda, Mamed)
Akaba, klisna, plavka (z Anfilada 8, 883 Kaltaman)
2006
Jana-Jan, klisna, sv.hnědka (z Davenda, 1195 Ekemen)
Marali, hřebec, plavák (z Markiza 11, 995 Kerzi)
Mermer Tai, hřebec, cremello (z Egira, Garut 10)
Mahriban, hřebec, cremello (z Alakma, Lakmus)
2007
Mithra, hřebec, plavák (z Anfilada 8, 883 Kaltaman)
Eshretli, klisna, plavka (z Everda, Mamed)
Shadyan, klisna, plavka (ze Sirena, 1195 Ekemen)
2008
Djeren-Djan, klisna, plavka (z Davenda, 1195 Ekemen)
Fotky:
Zdroj všeho v tomto článku: http://www.akhal.cz/Mingam.htm

Germes

3. října 2008 v 15:46

GERMES

plavák, nar. 25.4.1989 v hřebčíně Čagorta, Rusko, linie Ak Sakal
Germes se narodil v roce 1989 v ruském hřebčíně Čagorta. Jako dvouletý absolvoval pět startů na dostihové dráze - dvakrát zvítězil, jedenkrát doběhl druhý, jedenkrát třetí a jedenkrát čtvrtý. Na startu se pak objevil ještě jako čtyřletý, kdy v Ceně Asociace získal sedmé místo.
Následně byl importován do Německa, později přesídlil do Švýcarska. Díky paní Susanne Müller přicestoval na konci července 2007 na naši farmu.
Mezi Germesovými předky v přímé paternitní linii najdeme účastníky legendárního pochodu z Ašchabadu do Moskvy v roce 1935 - byli to rodiče hřebce 518 Moskva (nar.1936 a úspěšně startujícího v dostizích na dráze v Ašchabadu), a to bělouš 13 Ak Sakal a klisna 279 Kyr Baital.
Germes představuje typického, korektního, konstitučně tvrdého achaltekince, který navzdory svému vyššímu věku překypuje vitalitou a energií. Charakterem je to ideální "válečný" achaltekinec - odvážný, inteligentní a cítící zodpovědnost za svého jezdce.
Od roku 2008 bude využíván v plemenitbě.
Otec: 999 MUNIR
Matka: 2209 GRANKA
Potomstvo:
Bohužel žádné vzhledem k tomu že má již velký věk.
Fotky:


Zdroj všeho v tomto článku: http://www.akhal.cz/Germes.htm

Polotize

3. října 2008 v 15:43

POLOTLIZE

tm.plavák, nar. 31.7.1998 v chovu J.Havlíčkové, Chrastava, ČR, linie Peren
Polotlize se narodil v roce 1998 v chovu J.Havlíčkové v Chrastavě u Liberce. V roce 2003 byl zakoupen na tukleckou farmu, kde začal působit v plemenitbě. Přestože jako hříbě utrpěl po porodu zlomeninu pánve, dokázal se s tímto handicapem vyrovnat a v roce 2005 byl zařazen do vytrvalostního tréninku. Ve svém debutu na 50kilometrové trati obsadil 2.místo. Ve stejnémce zvítězil i v ukázkovém rovinném dostihu achaltekinských koní na výstavě "Koně v akci" v Pardubicích, v roce 2007 pak na stejné výstavě v dostihu východních plemen doběhl třetí.
Polotlizeho dcera Alsika získala na výstavě achaltekinských koní v Solmsu v Německu v roce 2007 prvenství ve své kategorii (4-10leté klisny). V chovu Urte L. Kern (Německo) působí v plemenitbě Polotlizeho syn Kazbek.
Polotlize je hřebec průměrného typu, pravidelného exteriéru. Vyniká tvrdostí a vytrvalostí, chody má prostorné, ploché. Povahově je klidný a ochotný v práci. Vykazuje vysokou plodnost, a to i s obtížně zabřezávajícími klisnami.
Potomstvo
2003
Alsika, klisna, pla (z Alsona, 1053 Gylkuiruk)
Kazbek, hřebec, cr (z Karina, 1057 Dorkush)
2004
Gizlin, klisna, hda (z Gazli 9, ox Pafos)
Partlama, hřebec, cr (z Egira, Garut 10)
Perishde, hřebec, pl (z Galashikli, Lakmus)
Geljek, klisna, pala (z Gloria 38, 1029 Anchar)
Magtanch, klisna, vra (z Markiza 11, 995 Kerzi)
Parlak, hřebec, r (z Everda, Mamed)
Palamak, hřebec, r (z Gaspur, Mamed)
Alemgoshar, klisna, hda (z Anfilada 11, 883 Kaltaman)
Eowin, klisna, cr (z Erakay, Garut 10)
2005
Karlavach Bai, hřebec, tmpl (z 2698 Davenda, 1195 Ekemen)
2006
Garry Gyz, klisna, pala (z Galashikli, Lakmus)
Pete-Pet, hřebec, pal (z Mathan, Mamed)
Portos, hřebec, cr (z Dida, Diomed)
Prett, hřebec, pl (z Aigyz, po 1150 Gaigysyz)
2007
Persida, klisna, hda (z Grust, 1099 Serasker)
Galava, klisna, pla (z Galashikli, Lakmus)
Pyshirdy, hřebec, tmhd (z Mathan, Mamed)
Rodokmen:
PYAKIZE914 POLOTLI779 PEREN711 ERKUS
1321 POBEDA
1244 KACHKYR448 KIR SAKAR
831 MAKH
1778 ESERDJE885 KAMBAR432 KARLAVACH
1227 KARALI
1185 ELEK881 KAZBEK
1184 ELAN
GAGARA1051 GORNII KLAD699 GUNDOGAR697 GELISHIKLI
1158 GUL
1204 KADRA 27755 KUYUK
138-41 DAL
1737 GEZE910 OPAL828 FAKIRPELVAN
1310 OVGAN
1461 GRATSIYA697 GELISHIKLI
1159 GULYALEK
Fotky:
PS: Tohoto koně tato farma již prodala ale měli ho moc rádi a já ho mám pořád v srdci.
Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz