Květen 2009

Trénink 24.5.2009

24. května 2009 v 18:18 Tréninky-Stáj u Luka
Rose
Tak sem se dnes vydala trénovat k nám do stáje. Když jsem přijela, pan Holešovský mi řekl, že máme jít za ním na tribunu se dívat jak děcka trénují na ZZVJ:-). Všem to šlo myslím že určitě super:-). Pak jsem se rozhodla pro Dina na ježdění (bohužel holčina co na něm jezdila tak jí v nechtěném kontracvalu vyhodil takže jsem necválala na Dinovi aby už se nestresoval) a šla jsem do výběhu k hale se na něj posadit a krokovat. Jakmile odjezdili drezůrní úlohy tak jsme šli jezdit my. Já a Dino a pak začátečnice Monika na Manouovi a Mirka na Lukovi (trošku lituju že sem si nevzala Luka ale Dino samozřejmě taky super, rozhodla jsem se je střídat;-)). Tak jsme chvíli krokovali a nakonec naklusali. Já s Dinem sme tam po celých těch 20-30 minut jeli zcela a úplně v pohodě, Monice na Manouovi to šlo taky dobře ale Mirka a Luk tak ti klusali jen 5 minut (ani ne) a teda řeknu to takhle že mě docela naštvala že pak všechno házela na Luka. Luk sice jezdí lépe pod bičíkem, ale já sem s ním v pohodce jezdila bez většího kontaktu s bičíkem a holčina co na něm jezdila předtím taky. Takže holky si bohužel nenechají poradit a i pan Holešovský se na ně trochu namíchl ale tak snad se budou zlepšovat. Já s Dinouškem jsem si úplně super zajezdila, šlo nám to úplně na jedničku:-)! Pak sem Dinouška zavedla do stáje, odsedlala a vyčistila a dala mu pusinečku:-*! Pak jsem se pozdravila ještě s Terkou (s kterou byla dneska velká prdel:-D), Ivíkem a nakonec s panem Holešovským který mě dokonce vyfotil s kobylkama;-). Prostě dneska to byl úplně super den!

Luk


Tomasio
Já a kobylky
Já a Dino

Novinky-Květen 2009

18. května 2009 v 22:10
Tak a máme zde novinky za Květen 09!


Trénink 17.5.2009

17. května 2009 v 21:46 Tréninky-Stáj u Luka
Tak jsem se rozhodla zajet si v neděli zatrénovat k nám do stáje. Byla tam Ivča takže superně bylo! I Terka a Peťka:-). No Ivča mi dala Luka a já jsem byla moc ráda, Kačka o něm pořád básní takže se nedivte že se pak na něj těšíte:-D. Sice pak na jízdárně docela dost lenošil a někdy sem se na něj dost zlobila, byl to zlatý trénink na zlatém koni. Na Lukovi sem se přesvědčila že jezdit cvalem umím jen že to chce cvik:-). Jak už sem naznačila, cválali sme:-). Zkoušeli sme a párkrát se nám to dobře podařilo:-). Ale byl to prostě úžasný trénink, nedivte se když to je v úžasné stáji, s úžasnými kámoškami (co je dobře znám-Terka,Peťa,Barča...), s nej trenérkou na světě a na úžasném koni. V závodní stáji bylo super, jen na mě nepráskněte že jsem vlezla Magii a Alabastrovi do boxu (byli strašně mrzutí:-( )-ppsstttt. Takže dnes opět úžasný trénink a všichni ostatní koníci se mají úžasně! Hlavně hříbátka jen Cabana se o to své až moc bojí ale defakto to je dobře. Jen škoda že pak ve stáji mě "někdo-něco" naštvalo ale to mi nezkazilo ten den;-). Tak zanechte komenty, díky!

PS: Záhlaví a desing se změní na takovou žluto-hnědou barvu a hlavním motivem bude Luk;-).

Konečně první díl-Naše mrňata

14. května 2009 v 19:34
Takže konečně mi aktualizovali video na stream.cz a to 1.díl Naše mrňata-Seznamte se

Dále voltižní přehlídka na JJD: Voltižní přehlídka na JJD 2009
JJD-Přehlídka koní

12. května 2009 v 19:46
Takže přidávám mé videjko všechno se dovíte v něm;-)!Fotky nových hříbátek

10. května 2009 v 20:16
Tak a zde vám dám fotečky nových hříbátek, kochejte se:-)Tak tohle je hříbáko od Cabany. Je to hřebeček, ryzák a i když je teď nejmladší se všech hříbat tak je přitom největší. Ale je strašně krásný! Dala bych mu jméno Cabron nebo Cejbl:-).

Tohle je hříbátko od Skarlett. Taky je to hřebeček, taky ryzáček a Skarlettka mě moc potěšila. Je plná života, zdravá a ten její hřebeček je taky zdravý a čilí. Jsou oba dva krásní:-). Přála bych si aby se jmenoval Skára.A tady můžete vidět už asi 1 a půl starého Mochita. Roste do krásy!:-)


Tak bohužel hříbátko od Palmírky odpočívalo a mám jen jeho videa a ty teď sestříhám a pak dám na stream.cz a pošlu vám odkaz. Zatím papa a hodnoťte článek:-)

Nemoc

4. května 2009 v 16:52 Důležité oznámení
Onemocněla jsem střevní chřipkou, delší dobu se zde neoběvím. Děkuji za pochopení vaše Charliess
Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz