Září 2009

27.9.2009

27. září 2009 v 21:33 Tréninky-Stáj u Luka
Tak jsme se s Terezkou obuli do kydání Nové stáje. Dalo nám to ale zabrat...Sami na dvě na 20 koní, ještě k tomu nám přivezli piliny a máme tam blbou vlečku na vyvážení. Takže jsme to měli celkově hotové kolem 12-13 hodin? Asi tak. Pak jsme se teda domluvili, že budem jezdit sami, já na Dinovi a Terka na Maníkovi. Měli jsme tedy samostatný trénink. Bylo to opravdu super akorát sem si musela vzít bičík abych Dinouška trochu rozhýbala ale pak už bylo vše ok. Hlavně cválání, to bylo úplně úžasné! Při konci krokování přijeli rodiče. No tak jsme pak koníky odsedlali a šli je kapke ostříkat nožky a tělo. No Dino se v boxe vždycky válí....Ale tentokrát se začal válet velmi u stěny takže již nemohl vstát. Okamžitě jsme se s Terkou začali snažit nějak ho postavit, ale nic. Takže sme se rozhodli, že půjdu sehnat pomoc. Jenže při obědě radno někoho najít. Nakonec Barča sebrala Koláčka a šli za náma, kdyby Barča nezavolala mámě nebo jí to neřekla tak nevím co bychom dělali. Adrei moc ti děkujem, že jsi nám tak pomohla ale samozřejmě patří moc velký dík mému tatínkovi, který se k tomu postavil jako nějaký pravý záchranář koní. Naštěstí vše dobře dopadlo a Dinoušek je v pořádku, po zkušce jak chodí naštěstí nekulhá. Pak jsem ho ještě vyčistila a už sem ho nechala odpočívat. Tohle byl takový "zážitek" na který nikdy nezapomenu...

26.5.2009

27. září 2009 v 21:33
No a Chotěbuzská podkova mnou nazývaná jako "velká bouře" mohla v poklidu rána začít. Představte si, že na všechny závody se přihlásilo kolem 50 koní? A na hlavní závod ("L") přijelo i několik koní ze Stáje Mustang - vítěz ročníku se stal samozřejmě pan Zdeněk Žíla. Celé závody byste si museli naplno užít abyste si byli jisti, že byli úžásné. Já jsem si toho 100% jista...

25.9.2009

27. září 2009 v 21:32 Tréninky-Stáj u Luka
Byl to den jako před "velkou bouřkou". Všechno se muselo umýt, sklidit, poklidit...Prostě veškerá práce padla na nás - samozřejmě za nic. Zpočátku celkem nadšení do práce, postupně už ale jako ožralý a na tuty vysílený zombie. Po veškeré práci sem tam zůstala s holkama (Koláček,Fosa,Ivča) sama až do nějakých 7 hodin? A pak když už sem šla domů...málem jsem musela ještě poklidit nějakou blbou kupku štěrku - já se nedala, proč taky? :-D


Ahojky

27. září 2009 v 15:43 Důležité oznámení
Obíhání i přidání článků-k večeru!

...unavená

25. září 2009 v 9:13
Sice se mocinky těším na dnešek odpoledne jak půjdu ke koníkům, ale sem celkem unavená. Už se třetí den snažím pořádně prospat ale dycky mě zbudí sousedi jak chystají dceru do školy - ona ta dcerka totiž je velice rozmazlená a vždycky se ráno hádají a ona brečí a furt jí v tom bytě něco padá...Už se tak těším až se přestěhujem do našeho krásného nového domečku, který ještě hledáme. Jinak dnes na koních nebudu jezdit jelikož mi to mamča zakázala, byla to podmínka aby mě tam pustila, ale mě to nevadí, hlavně že budu u koní:). Ale beru si foťák, budu fotit na vernisáž:)

2. kolo SONK

24. září 2009 v 21:09 Soutěže


Soutěžící č. 1 -

O mě
Přezdívka: Carinka*Pajuška
Vztah ke koníkovi: zamilovala jsem si ji hned na první pohled- ten den co jsem přišla do klubu... Nikdy se nenajde jiný kůň který by byl stejně úžasný jako ona... carinka+ me= love 4ever
Jak dlouho koníka znáš: asi dva a půl rok

O koníkovi
Jméno: 791 Amon-9 (Carina)
Přezdívky: Carinka, caroušek, carča, carin, když zlobí tak amonka(proto, že to nemá ráda :-D)
Věk: 21 let!
Plemeno: český teplokrevník
Jaký je (povaha, něco o něm): klidná poslušná, hodná, někdy ale i energická, elengantní, krásně skáče, zdravá, někdy jí trošku bolí zadní nožky. Je z hřebčína albertovce, kde prožila svoji parkurovou kariéru(skok ,,S")
Jak se k tobě chová: když přijdu do stáje, udělá ne mn ten svůj krásný kukuč, na jízdárně poslouchá, nikdy nebyla vyloženě zlobivá.
Foto:

Soutěžící č. 2 -

O mě
Přezdívka: wendulka
Vztah ke koníkovi: miluju juu♥♥
Jak dlouho koníka znáš: máme ji 3 roky =)

O koníkovi
Jméno: Valerie
Přezdívky: Valushka, Val, Valy, Valushenka...
Věk: 11
Plemeno: tyrolský hafling
Jaký je (povaha, něco o něm): zlatíčko xDhrozně hodná, trochu temperamentní..na jízdárnu na ni může sednout každý, i když neumí jezdit /akorád se loudá xD/ al do terénu spíš pro zkušenější...mno jinak je čistokrevná a odchovala 3 hříbátka♥
Jak se k tobě chová: milee xD
Foto:


Soutěžící č. 3 -

O mě
Přezdívka: MaRtUnKaA
Vztah ke koníkovi: Jee nepopsatelnýý_♥
Jak dlouho koníka znáš: Už to budou dva roky_V řijnu no_:))

O koníkovi
Jméno: Šína
Přezdívky: Šíněna,čína,příšerka,šinuška
Věk: 12
Plemeno: ČT ;)
Jaký je (povaha, něco o něm): Povaha hodná,nekope,nekouše,někdy temperament,prost zlatíčkoo
Jak se k tobě chová: Je prostě úžasná a proto ji mám tááák rááád_♥♥♥
Foto:
Tak a hlasujte:) 2.kolo bude trvat přibližně do zítřka, přesněji podle počtů hlasů. Vypadnou poslední dva s nejmenšími body.

Vyhodnocení 1. kola SONK

24. září 2009 v 20:25 Soutěže
Takže do druhého kola nepostoupí bohužel koník Karmen a Harry. Samozřejmě je mi to líto a na uťeení bolesti Vám oboum přináším zasloužené diplomky:

Tak a druhé kolo Vám sem dám ještě dnes, ok?:)

Vyhodnocení Zápisu

24. září 2009 v 11:05 SB
Tak a můžeme se vrhnout na vyhodnocování!SB které zůstávají nadále:

_♥_Delleloret_♥_
Inulík a Wendulík
_TeRu*ShQa_
°°SobíseQ°°
k0nik (Upozornění pro tebe: Nezapsala ses, pouze si psala komentáře ke článku tím pádem vím, že si navštívila blog takže tě nemažu ale pro příště.)
Johana
DeniXeQ & S.R.O.
Kelly
incognito
wendulka
Betka (SB které se připomělo.)
Martinkaa
SaBuSh
VikiSB které mají pozastaveno, nebo jim dám ještě čas:

Etnies (Máš ještě čas.)
Dajdula (Pozastaveno.)
g4binka (Máš ještě čas.)
Pavla (Máš ještě čas.)
Ba (Pozastaveno.)
Vendy (Má ještě čas.)SB které vymažu:

Nelík - Sice má pozastaveno a předtím byla nemocná, ale říkala, že se vrátí koncem prázdnin a už je skoro konec září navíc ani předtím moc neobýhala...
Laurii - No tak ta už není na blogu bez jakéhokoli oznámení už přes půl roku.
Aniiikcek - Má taky zcela pozastaveno tak sem si jí nechala, že se vrátí, Už je pryč hodně dlouho a žádný návrat. Takže proč si jí nechávat.
Nikča - Neobíhá a poslední článek někdy ze srpna...
Mája - Tak ta vůbec neobíhá ani nic tomu podobné.
Týna - Jako několikrát předtím i teď není ani jedna z holek na jejich blogu. Prostě todle SB sem měla ráda ale už ho mažu, protože se to stalo už několikrát takové to odloučení a vracení na blog.


Teď bych vám chtěla dát jedno upozornění ohledně mého obíhání SB: Já obíhám pokud máš na blogu nový článek. Takže nenapíšu ti na blog, že obíhám 2x do stejného článku. Takže jakmile si napíšeš nový článek tak v tu ránu tě zase oběhnu. OK? Díky za pochopení.

Tornado

23. září 2009 v 18:08

Teimist

23. září 2009 v 18:08

Tomasio

23. září 2009 v 18:08

Šeron

23. září 2009 v 18:08

Skarlett

23. září 2009 v 18:08

Sally Izabey

23. září 2009 v 18:05

Palmíra

23. září 2009 v 18:05

Melisa

23. září 2009 v 18:05

Marlow

23. září 2009 v 18:05

Manou

23. září 2009 v 18:05

Magia

23. září 2009 v 18:05

Luk

23. září 2009 v 18:05
Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz