Důležité oznámení

Odjíždím :)

6. srpna 2010 v 11:16
Ahoj mé SB, blogové prázdniny jsem si vzala zejména proto, že tuhle sobotu odjíždím do Humpolce a týden předem jsem měla celkem dost vyřizování - zejména proto, že naše fenka trochu neočekávaně porodila 9 štěňátek. Takže první štěně jsem "rodila" úplně sama doma..mohla jsem se zbláznit, ale nakonec jsem to s mamkou po telefonu zvládla a prvnímu štěňátku jsme dali jméno "Alex", protože přišel (díky mému vyzvánění na mobilu) na svět při jedné z Rybakových písní :D. Jenže jelikož bydlíme v panelovém bytě, nemůžeme si štěňátka nechat (navíc, když jich je 9 :(), takže teď budou u pána, který nám dal Billie Jean - je to vlastně jeho chyba, že nám dal březí fenku a ještě nás ujišťoval o pravém opaku (že březí vůbec není). Jenže nevíme, jestli je tam vůbec budeme chtít nechat, jelikož se ten pán k celé situaci staví moc a moc zle. Takže si je nejspíš po dovolené odvezeme zase domů...Kdyby někdo z Vás chtěl štěňátko, ráda Vám tu dám jejich fotky a můžete si klidně vybrat :) Štěňátka jsou krásná, zdravá a barevně nádherná :)
No, k mému odjezdu. Nebudu tu přesně od 7.8 (moje narozky :D) do neurčité doby, jelikož vážně nevím, kdy se budeme vracet. Jedu do Humpolce za účelem se opět setkat s Achaltekinskými koňmi :). Narozdíl od minulého roku nebudu mít k dispozici internet (zřejmě), takže veškeré články a reporty tu čekejte až po mé dovolené (tak stejně i obíhání). Co se soutěží týče tak doufám, že byste na mě s nima počkali :). Díky předem všem za pochopení! :)

Problémy nadace „Heal The World“

11. května 2010 v 19:51
Věc, která se ohledně nadace 30.dubna 2010 rozhodla v soudní síni jednoho ze států USA, nezarmoutila pouze mě, jednoho z věrných fanoušků Michaela Jacksona, ale určitě i několik desítek děti a charit, které tato nadace podporovala. Vzhledem ke špatným informacím z české strany, bohužel přesně nevím, co bylo důvodem celé záležitosti, ale z oznámení HTWF se domnívám o jisté exekuční řízení majetku Michaela Jacksona. Věc se má tak, že se nadace s tímto samozřejmě smířit nechtěla a bojovala, bohužel až k soudu. HTWF si teď prý smí nechat své pojmenování, ale již nesmí mít nic společného se jménem "Michael Jackson". Znamená to jediné, na svých stránkách, projektech, videích apod. již nesmí být žádná fotka ani video s Michaelem. Nadace se prý díky tomuto soudu také dostala do finančních problémů. Nyní neběží stránky nadace HTW ani Michael´s Army, je tam pouze oznámení a velmi stručné vysvětlení celé situace. Pokud o tom víte něco víc, budu ráda, když se se mnou podělíte o informace, opravdu mě to moc zajímá a trápí. Přeji HTWF i Michael´s Army brzké uzdravení, snad lidé dostanou rozum a zkusí taky někdy podporovat něco jiného, nežli nové botičky nebo BMW.
,

Hlasujte prosím!

29. dubna 2010 v 20:48
Ahoj, sledovali jste Eurovision Contest 2009? Hlasovali jste pro Norsko? Pro Alexandra Rybaka? Nebo jste se aspoň dívali a Alex se Vám zalíbil? Budu velice ráda, když ho podpoříte svými hlasy znovu.


V tomto videu vytvořili Facebookies úžasný návod, jak hlasovat, jelikož stránky jsou napsané azbukou (rusky). Odkaz na stránky zde.

,

Za sebe Vám budu velice vděčná, no a kromě mě, bude určitě rádo dalších 10 000 Alexových fanoušků, Facebookies a samotný Alex a jeho tým :)

Vaše Charliess - Rybak´s Fan :)

Vracím se

22. dubna 2010 v 15:10
Ahoj, naštěstí technické potíže už ustali, vrátil se mi opravený počítač a já už můžu volně na blog. Určitě mi bude chvíli trvat, než zaběhnu do starých kolejí, hlavně ohledně SB, proto bych Vás chtěla poprosit jestli byste se mi zde prosím zapsali, ať vím, jestli naše spřátelení stále platí :) Samozřejmě Vám tutéž zprávu ohlásím i na Váš blog, takže toto nemusíte považovat za žádný zápis ani vyhodnocení. Do komentářů stačí napsat, že naše spřátelení platí, děkuji moc, mám Vás ráda a velmi se mi stýskalo :-)

Charliess

Valentýnský vzkaz

2. února 2010 v 23:07
Ahoj, přidala jsem jeden vzkaz do soutěže od společnosti Milka. Napsala jsem prostě zcela jednoduše - "I love Michael Jackson!" - protože v poslední době jsem jaksi pohlcena do tohoto okruhu a napadl mě jeden bláznivý nápad, jak bych mohla promluvit za fanoušky celého světa, když Michael tu teď není, aby nás vyslyšel. No tak ať nás vyslyší svět! Kdo je stejný fanoušek jako já, budu ráda, když mi dáte hlas. Není pro mne důležité vyhrát, ale znamenalo by to pro mě moc :-) PS: Pokud jste stejně velcí fandové jako já, můžete hlasovat každý den! :-)

Problém

19. ledna 2010 v 15:16
Ahoj, mám momentálně trochu problém se psaním komentářů k některým vašim blogům, takže se omlouvám, že některé z Vás dnes neoběhnu. Vážné se omlouvám, vše brzy napravím!

Nový rok 2010

1. ledna 2010 v 14:00
Rok 2009 bylů pro mě velmi významným a krásným. V červnu roku 2009 jsem nastoupila do klubu JK Chotěbuz. Bylo opravdu krásné, strávit celé dva měsíce prázdnin u koní. Dalo mi to hodně zkušeností a také jsem překonala svůj strah ze cvalu. Stala jsem se plnohodnotným členem stáje a jsem za to velmi ráda. Na Nový rok se má ovšem mluvit o očekávání od nového roku, který je tentokrát zakonček desítkou. Řekla bych, že tento rok bude určitě výjmečný ze všech stran mého života. Počítám, že ve škole se mi až tak dařit nebude, ale doufám, že na koních se budu stále zlepšovat a nabíjet nové a nové zkušenosti. Na prázdniny 2010 plánuji znovu zajet za paní Marešovou na její Farmu s Achalteke a samozřejmě nezapomenu na svou stáj u Luka. Rodiče mi slíbili, že mi pronajmou koně, tak doufám, že to bude Dino, nebo v dalším případě jiný, moc pohodový koníček. Po prázdninách snad budu mít více a více zkušeností a možná se mi už tento rok podaří, účastnit se nějakého VT či Hubertovy jízdy a kdo ví, možná bude další rok i ZZVJ.

Vám velmi přeji, mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a mnoho zdaru a nových zkušeností v sedle, u koníčků!

Charliess

Foto: Marco Scheidecker, www.sheidecker.com

Loučím se s rokem 2009

31. prosince 2009 v 16:51
Pro mě většinou Silvestr znamenal dobrý program v televizi, pěkný ohňostroj venku a dobrá žranice doma. Od minulého roku však pro mne znamená hlavně rozloušení s uplynulým rokem. Tak bych to chtěla udělat i zde. Za rok 2009 prošel tento blog mnohými změnami, od designu, po tématiku článků (pouze o koních a stáji u Luka). I můj život se změnil, mám za sebou nádherný rok ve Stáji u Luka, avšak o tomto životě až zítra. Snad doufám, že všechny změny z toho blogu byli pouze pozitivní a to platí i o článcích. Řekněte sami, jak se Vám líbil tento blog přes rok 2009? A jak Vám se líbil Váš blog po rok 2009?
Zítra si připravím "řeč" prezidenta toho blogu Charliess na Nový rok :-). Moje řeč se aktualizuje v 14:00.

Vánoční provoz

18. prosince 2009 v 14:49
Ahoj, jelikož jsou Vánoce svátky klidu, budu na blogu velmi minimálně. Chtěla bych Vám tedy oznámit, jak to zde bude o Vánocích klapat.

Kolem 19-20.12.2009 vyměním Dess
21-22.12.2009 přidám nějaké Vánoční články, samozřejmě články z nedělních koníků (Oběhnu)
23-24.12.2009 zde NEBUDU.
25-26.12.2009 zde taktéž zřejmě NEBUDU.
Další dny oběhnu a doženu vše, co jsem ztratila (zápisy, bleskovky...).

Doufám, že chápete :) Vaše Charliess

Omluva!

14. listopadu 2009 v 9:32
Ahoj, omlouvám se, že neřibyli ty nové články. Já jsem totiž včera (v pátek ) dostala horečku a tudíž mi bylo moc zle abych byla na PC. Děkuji za pochopení, během dneška něco určitě přibyde.
 
 

Reklama

Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz