My Diary

Má strašná nemoc!

15. září 2010 v 13:45
Jak jste si všimli, nebyla jsem tu kvůli svému onemocnění. Někde jsem chytila infekci do dutiny břišní, omezuje vás to tak, že pár dní nemůžete doslova pozřít kus jídla a máte zablokované střeva. Bolí to celkem dost, navíc se k tomu přidá i psychika, protože máte strašný hlad. Já jsem vždycky něco s chutí snědla, ale pak přišla daň a já jsem se asi 15 minut svíjela v křečích.
,
No teď už jsem celkem v pořádku. Už je mi dobře, ale břicho pořád občas bolí a jsem hlavně hodně unavená. Budu tedy teď pokračovat v rekonstrukci, ať už to máme konečně za sebou :)) a připravím nový design :).
V pátek jedu už celkem brzy z rána na koně, nebyla jsem tam celý týden a když nemůžu do školy, tak aspoň na ty koně. Navíc pojedu s kamarádkou na Chotěbuzskou podkovu v sobotu, jako její ošetřovatelka a fotografka :))

Ok, ok ;)

9. září 2010 v 16:54
Článek o odchodu jsem psala zejména proto, že jsem chtěla vědět, zda má smysl pokračovat s tímto blogem a dozvěděla jsem se, že ano :). Pak tedy žádné rušení nebude, budu stále pokračovat! Ale budu ráda, když budete počítač s tím, že začíná teď škola a zároveň musím být kažýdý den u koní, takže to půjde s blogem poměrně těžce, ale půjde. Díky za pochopení má milá SB, mám Vás ráda ;))

,
Jinak dnes jsem chtěla na koně, ale nevyšlo to :-(. Pršelo celé dopledne a teprve teď se udělalo pěkně, což teda dokáže naštvat! :-/ Ovšem zítra půjdu na 100%, protože je pátek, budu mít času jako Lanettka ovsu (:D) a má být i pěkné počasí :). Takže v sobotu přidám zápisek z koní! :)

Na koně až o víkendu

3. září 2010 v 14:32
Takže na koníky jedu až o víkendu, dneska to bohužel nevyšlo. Stejně si potřebuji dnes odpočinout, protože toho na mě bylo tento týden (hlavně včera) moc.
,
Jinak dnes jsme měli češtinu, poprvé s novou učitelkou a je bombastická ;-). Je hodně mladá, ovšem milá, přívětivá a umí udělat srandu - ovšem mluví jako Barbie :D, takže já se směju každému jejímu slovu :D.
Zítra napíši o tréninku koní, dnes budu pokračovat v rekostrukci blogu :-). Na závěr rekonstrukce se zde objeví i nový dess ;-).

Dneska nic

31. srpna 2010 v 12:06
Tak je to ale dneska hrozné počasí! Včera to nebylo lepší, ale ani horší, dneska prší, takže odjezd na koně dopředu zamítám! V takovém dešti se stejně nedá dělat nic jiného, než koně čistit, popřípadně jít s nimi do haly, ovšem to teď ani nejde, protože tam je seno. Takže na oříky se vydám zřejmě až zítra - pokud to počasí znovu nezačne řádit a spouštět dolů na zem molekuli vody.
,
A jak se těšíte do školy? Mě už to je teď vlastně jedno, že začne škola. Říkám si, že ve škole budu tak 6-7 hodinek a pak pádím na koně a klidně se tam můžu i učit :-).

Souhrn dovolené

16. srpna 2010 v 12:23
Chtěla bych vám zde stručně popsat celý můj týden "prázdnin" - dovolené. Tukleky pak napíši zvlášť :)
,
První den po příjezdu jsme vyjeli nakoupit a podívat se do blízké vesničky Kamenice nad Lípou. Naše ubytování bylo mezi touto vesničkou a Všelničkou. Většinou jsme jezdívali a chodívali do Kamenice.
3
Druhý den jsme se vydali do Telče. Je to krásné město, asi nejpěknější ze všech, které jsme navštívili. Dali jsme si tam i oběd a poseděli na náměstí.
,
Dále jsme byli v Táboře. V Táboře jsem už byla několikrát, protože jsme tam kdysi jezdívali za tetou. Tábor je pěkné město, plné obchodů a pěkných uliček :). Byla jsem taky v jednom antikvariátu a byla tam stará podkova i ostruha, ale bohužel mi mamka nedovolila si koupit ani jedno z toho.
,
Jindřichův Hradec mi trošičku jednou uličkou připoměl Norsko. Tu uličku máte na obrázku i s přirovnáním ;). V J.H. jsme byli na jednom zámku a taky jsem tam koupila kámojdám dárečeky.
,
Když jsme odjížděli z Tuklek, stavili jsme se na náměstí v blízkém Pelhřimově.
,
Po večerech i ráno jsem často fotila u naší chaloupky.
,
No a poslední en před odjezdem jsme návštívili Bio Farmu, ovšem nebyla ještě dokončená, takže jsme si tam nemohli zajezdit ani podobně...
,

7.8. - Mé narozeniny

16. srpna 2010 v 11:22
Už druhý rok jsem na své narozeniny cestovala - samozřejmě na dovolenou. Ovšem aspoň jsme se cestou stavili na oběd v restauraci :-). Mým narozeninovým dárkem byla vlastně naše dovolená - výlet do Tuklek.

7.8. mi bylo čtrnáct let a s tím už přichází mnoho další zodpovědnosti a zároveň i svobody. Už mě málo lidí bude brát za dítě, ještě k tomu když teď mi tipují 17 :D. Kdybych měla ten rok, kdy mi bylo třináct nějak shrnout tak bych to nedokázala. Nikdy nelituju žádného roku, kdy mi bylo tolik a nebo tolik - pokaždé se mi přihodí něco pěkného i něco strašnho, ale to už sami znáte ;).

Billie Jean Norge

11. července 2010 v 11:55
,
Představuju Vám mého nového pejska, 3-4 letou kříženou fenku labradora - Billie Jean Norge. Není krásná? :) Je navíc i neskutečně hodná, je to asi nejhodnější pes na planetě, zatím jsem jí neslyšela štěkat ani kňučet :D.
A co vy? Jak se máte? :)

Viva la Vida

10. července 2010 v 12:25
Ahoj, hlásím se se svým nezajímavým deníkem, ale od čeho blogy jsou :). Asi každý z Vás zná písničku od Coldplay - Viva la Vida. A asi všichni víte, že jsem velkou fanynkou Alexe Rybaka, ale díky mojí sestře mám taky ráda písničky skupiny Coldplay. No a zde je Alexova verze písičky, samozřejmě Live i s houslemi ;). Tak mi udělal chlapec radost :D
,
Mimochodem, zachvíli vyrážím do obchodu a pak pro pejska :). Ozvu se tedy nejpravděpodobněji až večer :). Zatím se tu mějte koníčkově! :) (V takovém počasí nejlépe jít plavit, že? :))

,

O víkendu pro pejska

9. července 2010 v 13:22
Ahoj všichni! V úterý večer, za deště, jsme se jeli podívat na pejsky do Karvinského útulku v Karviné - Hranice. Protože pršelo, nemohli jsme si vzít žádného psa na procházku, ale samozřejmě se nám nejvíc libila, již přes internet vytipovaná křížená labradoří fenka, trošku byla zaskočená, ale má opravdu nádherné oči! Pak se mi ještě líbila fenka v kotci vedle ní, ale ta je bohužel křížená s Huskym (bohužel pro nás, ne pro ni), takže v bytě by se umořila neštěstím.
Včera jsme večer jeli do útulku a šli se s naší budoucí fenkou projít po okolí. Když jsem s ní vycházela z útulku, hodně se rozběhla, málem mě za sebou táhla :D a taky mi za tu procházku natáhla kyčel :D. Byla ale jinak moc hodná, je komunikativní a poslouchá :). O víkendu si pro ní tedy pojedeme, ještě nevím jestli v sobotu či v neděli, uvidíme :)
No, problém je v tom...že nemáme pro naší fenku jméno..Rozhodujeme se mezi dvěmi jmény - Fairytale a Billie Jean (Jaké se líbí Vám? :)).
Až si pro ní pojedeme, tak Vám jí určitě vyfotím :)

Prázdniny a koně

3. července 2010 v 12:00
Tak pomalu přemýšlím, jak často budu tyto prázdniny chodit ke koním a rozhodla jsem se, že přes červenec určitě často a přes srpen bych spíše "odpočívala", protože možná pojedu na koncert Alexe Rybaka a samozřejmě na dovolenou. Bohužel můj vytoužený pronájem koně nevyšel, musela jsem si mezi něčím vybrat a teď mě to dost mrzí, ale když přes prázdniny budu pravidelně chodit a dokoupím si věci pro koně, můžu si zařídit pronájem klidně přes školní rok.
Na dovolenou chci jet k Humpolci, abych mohla opět navštívit vznešené oře Achal-teke v Tuklekách. Příští rok bych tam měla jet na menší brigádu, tak se už těším :). Člověk má ty dva měsíce tak přeplánované a přecpané, že už občas musí hodně věcí přeložit na další rok :D.
,
Na fotce: Dino, .KR. Photo
 
 

Reklama

Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz