My Diary

Pejsek

2. července 2010 v 11:33
Poslední dobou se dívám na stránky různých útulků a vybírám pejska, kterého by jsem si vzala domů :). Rodiče mi psa slibují delší dobu a já bych si ho chtěla pořídit na začátku těchto prázdnin, aby si na nás dostatečně zvykl :)
Zatím se mi líbili tito pejsci:


Tento pejsek:
,
A také více pejsků z této stránky (nejvíc ovšem Artuš).

Vypalování CD

12. června 2010 v 16:19
No, věřte tomu nebo ne, dneska jsem poprvé vypalovala hudbu na CD (DVD) :D. Vždycky jsem si to u někoho objednala (jedna moje kámoška tohle dělala) a dostala jsem to za 20 korun se vším všudy, no ale chtěla jsem se to naučit kvůli vypalování fotek. Dneska jsem ale poprvé zkusila vypálit hudbu, protože jsem chtěla v autě poslouchat Alexe (už Vám tu snad příjimení psát nemusím :)). No, koupila jsem si DVD-R, abYch mohla vypalovat  i videa apod. První problém začal, když jsem DVD rozbalila - obal nešel otevřít :D. Ani taťkovi se to nepodařilo, takže jsme museli obal uvolnit ostrým předmětem (nožem :D). Další problém byl ve vypalovacím programu. Jak mnozí z Vás sami víte, přes Windows Media Player to nejde ani kdyby se měl člověk ...Takže jsem samozřejmě chtěla Nero, jenže tento program je placený. Taťka na mě, že prý Nera má někde schovaný a když tohle můj taťka řekne, znamená to týden hledání. Naštěstí jsem našla náš obal na CD s ovladači a Nero tam naštěstí byl. Instalace trvala další hodinu...A než jsem se naučila vypalovat, byla to ještě delší část mého sobotního života. Prostě jenom lehce shrnu - Já a vypalování :D.

PS: DVD běží v pohodě :D

11.6.2010

11. června 2010 v 18:14
Ahoj, všem se předem omlouvám, že jsem tady nebyla a že přibývá málo článků, ale bohužel jsem celý tenhle týden měla plné odpoledne, nejdříve kvůli akademii školy, pak koním a nakonec kvůli exkurzi. Dnes jsem nejela na koně, protože jsem z celého týdne hodně unavená a potřebovala jsem zajet do jezdeckých potřeb koupit si nové rajtky. Koupila jsem si trochu dražší, ale jsou moc krásné a velmi pohodlné :) - pak Vám tu dám kdyžtak i fotku :)
Teď půjdu oběhnout :)

Norway!

4. června 2010 v 16:23
Nemůžu tomu sama uvěřit, ale je to tak :) O prázdninách možná pojedu do Norska! :) Nedoufala jsem v to, že o tomhle plánu budou rodiče vůbec uvažovat jako o možnosti a oni už se mnou řeší co bychom tam všecko dělali a podobně :D. Tudíž jsem teď momentálně šťastná :). Sice proběhla jedna malá hádka, ale naštěstí se vše pak otočilo k dobru. Doufám, že mi to vyjde, moc bych si to přála, jet do Norska je můj dlouholetý sen a nechci ho zrealizovat jenom kvůli Alexe Rybaka, ale zejména kvůli té zemi (i když Alex byl polehčující okolnost :D). No, doufám, že mi to vyjde, co myslíte? :)
,

Škola

4. června 2010 v 16:02
Tak Vám povím, jak jsme se dneska - temhle týden - měli. Polovina naší třídy chyběla, protože jeli do Německa na zájezd a my měli tím pádem volný režim - defakto. Protože z naší Němčiny jela většina žáků, zbylo nás na Němčinu 4, takže každá Němčina probíhala totálně volným způsobem, většinou jsem se učila na další hodinu nebo kecala s děckama.
No a dnes byl fajn den, i když jsem se ve třetí hodině dozvěděla, že mi z přírodopisu vychází trojka, takže jsem se hned začala učit na další test a hned v té hodině jsem si to opravila na dvojku :).
Co vy a škola? :)

Učení

2. června 2010 v 18:14
Učení je (jak sami víte) velká svině! Fyziku se neučím, ale snažím se jí pochopit...na co mi to je, když z písemky mám stejně za 3? Na blog teď bohužel vůbec nemám čas. Já dokonce ani nemám pomyšlení na koně! Prostě na ně skoro vůbec nemyslím! A za to může jenom blbá škola...Aspoň, že už je konec školního roku a poslední známky snad neohrozí konečnou známku, ale musím se přiznat, že budu mít opravdu hodně dvojek. Já vím, je to lepší než dostat trojku, ale pro mě to je těžké, když mám sestru ze stejné školy, přibližně stejně chytrou, ale s lepšíma známkama ze základky. Je to pak těžké se zavděčit rodičům nebo tedy spíše rodině, protože rodiče jsou na mne i sestru odjakživa se známkami hodní. Přeji všem školákům hodně štěstí s písemkama, nemáme to lehký...

Můj Diář

31. května 2010 v 16:10
Ahoj, rozhodla jsem se založit si zde svůj Diář, protože mnoho mých myšlenek cpu do novinek tohoto blogu a to se moc nehodí, takže mé myšlenky a názory ať jsou od této chvíle zde :). Pokud Vás nebaví to číst, nikoho nenutím.
 
 

Reklama
Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz