Tento blog-Novinky

Průběh rekonstrukce

18. srpna 2010 v 14:39
Ahoj! Právě jsem dokončila nový design (snad se líbí?! :)) a teď se vrhnu na ty rubriky a rozcestníky a oběhnu SB :)

Rekonstrukce blogu

17. srpna 2010 v 14:48
Ahoj, od dnešního dne pomalu chystám rekonstrukci tohoto blogu. Hlavně si chci opět udělat pořádek v některých rubrikách a rozcestnících. Na nějaký čas zmizí rubrika "Stáj u Luka". Potřebuji v této rubrice udělat hodně změn apod. Na konci prázdnin, max. v polovině září, se dozvíte proč. Dále bych chtěla připravit nový design. No, myslím, že se máte na co těšit :). Mimochodem, také již připravím skupinky SB na nový školní rok. Budou opět dvě skupiny, každou z nich budu "obíhat" min. 2x týdně :).
,
Jinak v sobotu nebo v neděli (ještě nevím přesně) jedu na Zámečák s Kačkou :). Už se velice těším na koníky a taky na jednu takovou novinku, ale o tom až na konci prázdnin (v září) ;). Jinak se musím bohužel rozloučit s Via Bravou, která dnes skládá na Mustrangu zkoušky a po zkouškách již přechází do rukou nových majitelů :(. Je to škoda, ta kobylka nám bude chybět, na svůj věk je neuvěřitelně hodná a to i v sedle.
Jinak ve středu (zítra) možná půjdu na koně do stáje u Luka. Zatím jsem se nerozhodla přesně, čekám na rozhodnutí kámojdy, jestli půjde taky :). No, každopádně kdybych se rozhodla, že půjdu, čekejte mě tu někdy večer velice zmoženou a vysílenou .

Jsem zpět ;)

14. srpna 2010 v 19:01
Ahoj! Tak jsem dnes dorazila z Kamenice nad Lípou (naše ubytování) - Humpolce. O všech svých zážitcích, ať už z Tuklek či bio farmy Vám zde postupně sepíšu, myslím, že se máte na co těšit, vše bude doplněno hodně fotkami ;). Dnes mě doufám ješě necháte odpočinout, ale samozřejmě oběhnu všechny SB a zašlu výtvory apod. do soutěží :).

Vaše Charliess (nová čerokézka ;))

Zajímavý projekt

23. dubna 2010 v 11:34
V jedné skupině na Facebooku jsem narazila na zajímavý projekt, kterým by se získalo 100 000 korun pro staré a nemocné koně v útulku. Zde pro tento projekt můžete hlasovat tím, že jim dáte palec nahoru. Kdo má na FB účet, můžete se také přidat ke stejnojmené skupině (zde je odkaz) a sdílet novinky nebo se dočíst o tomto projektu více.
,
Děkuji všem, kteří dali těmto koníkům větší naději na lepší život.

Nový dess

22. dubna 2010 v 15:10
Takže s mým příchodem jsem také vyrobila nový design a to včetně Menu. Myslím, že teď vypadá menu mnohem lépe, nemyslíte taktéž? :)

Vyhodnocení 3. kola SONKG

17. února 2010 v 16:58
Ahoj, máme zde vyhodnocení 3.kola!

1. K0nik
 • Blog: www.k0nik.blog.cz
 • Stručný popis: Koně mám moc ráda už od malička. Ke koním chodím od mých 12 let...vystřídala jsem asi 3 stáje:D teď chodím na pánskou líchu no a je to tam super:))
 • Celkem bodů za odpovědi: 80 bodů
2. lucuš
 • Blog: www.parcure-horses.blog.cz
 • Stručný popis: tak mám jezdeckou licenci , závodím v parkuru , zatím stupen ZL ... mám 4 koně =)
 • Celkem bodů za odpovědi: 57 bodů
3. D&i
 • Blog: www.moje-komunikace-koniny.blog.cz
 • Stručný popis: Jezdím od 4 let , sháním vlastního koně.. Jezdím v JK Zelčín a JK MV . kONĚ Mám moc ráda a po veškerých úrazech je mít ráda NEpřestávám!!
 • Celkem bodů za odpovědi: nezaslala odpovědi
4. Delleloret
 • Blog: www.poniccikonicci.blog.cz
 • Stručný popis: Bez koní bych už asi nemohla žít :D. Je to pro mě součást života, a proto jsou pro mě vždy nejhorší 2 měsíční prázdniny kdy máme koníky méně :-(. Na koni pravidelně jezdím něco okolo 3 let, předtím jsem jezdila taky ae to jen občas u kamarádky na jejím poníkovi a ještě když mi bylo asi tak 6 tak ještě u známích od mích rodičů ae to byl tak krok a klus.
 • Celkem bodů za odpovědi: 76 bodů
5. MartinQa
 • Blog: www.egeria.blog.cz
 • Stručný popis: Tákže...jezdím anglii a v budoucnu bych chtěla jezdit dostihy,ale jen jako amatér. Domamám plňase Nomíka a koním se věnuju od 15 let, takžené moc dlouho....
 • Celkem bodů za odpovědi: 100 bodů
Vypadává tedy Lucuš a D&i

Diplomek zde má pouze Lucuš (protože se soutěže učástnila):

Omluva 15.2.2010

15. února 2010 v 16:06
Ahoj, omlouvám se, že jsem zde včera nebyla, ale měla jsem toho opravdu moc (služba mě hodně utahala). Vše dnes napravím a samozřejmě oběhnu. Můžete zde také brzy očekávat nový dess, který připravuji.

Rozcestník - Tento blog

8. prosince 2009 v 17:29
Tento blog
 
 

Reklama
Reklama
Oddělovače by kone.blog.cz, lovehouse.blog.cz